ARTIMIAUSI RENGINIAI

Vedėjas:

Laimonas Diškevičius

MAFIA SEASON 9 EPISODE 5

Prasidėjo prekyba bilietais!

Kovo 8d. susitiksime pavasarėjančiame jau 9-ojo Mafia Club International renginyje – Mafia Season 9 Episode 5! Penktasis Sezono renginys bus didelė šventė, kurios metu netrūks stiprių emocijų, juoko, azarto ir žinoma – puikios kompanijos. Kviečiame jungtis prie mūsų šeimos naujus narius, ir turbūt nereikia net sakyti, kaip laukiame visų, kurie dalyvauja ne pirmą kartą!

MAFIA renginyje Jūsų laukia

Legendinis MAFIA žaidimas ir solidūs renginio vedėjai

Juokas ir nepamirštamos emocijos

Nuostabių žmonių kompanija ir naujos pažintys

Visus renginio dalyvius pasitiksime ir pasiūlysime taurę putojančio, vaišinsime užkandžiais, kava/arbata bei desertu.

Apie MAFIA žaidimą

Renginio pradžia

19:00

Aprangos kodas

Black tie optional/ Cocktail attire

Dalyvių skaičius

iki 30

Tikros emocijos

Mafia žaidimo metu, renginio dalyviai patiria daug skirtingų emocijų. Malonus jaudulys, azartas, nuoširdus pergalės džiaugsmas, nuostaba, susižavėjimas, pasididžiavimas – tai tik dalis stiprių emocijų spektro.

Intelektuali veikla

Mafia žaidimas yra unikali veikla, kuri, visų pirma, yra pramoga ir smagus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau mes į tai žiūrime ypač profesionaliai, todėl mūsų renginiuose yra akcentuojami solidumas, susikaupimas, pagarba vienas kitam, noras tobulėti.

Asmeninio tobulėjimo įrankis

Mafia žaidimas yra unikali veikla, kuri, visų pirma, yra pramoga ir smagus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau mes į tai žiūrime ypač profesionaliai, todėl mūsų renginiuose yra akcentuojami solidumas, susikaupimas, pagarba vienas kitam, noras tobulėti.

Visi kartu užkursime vakarėlį, kuris dalyvių atmintyje išliks ilgam. Su nekantrumu laukiame tiek ištikimiausių Mafijos žaidimo entuziastų, tiek naujų, šią unikalią veiklą išbandyti norinčių bei nuostabios bendruomenės dalimi tapsiančių žmonių. Kaip rodo statistika bilietai baiginėjasi likus savaitėms iki renginio pradžios, todėl nedelskite, kad turėtume galimybę pasimatyti geriausiame Lietuvoje Mafia vakare!

Dažniausiai užduodami klausimai

Renginio pradžioje mūsų vedėjas išsamiai pristato žaidimo taisykles, todėl iš anksto ruoštis nereikia. Jeigu po taisyklių pristatymo jausitės neužtikrintai, pirmąją žaidimo partiją rekomenduojame pastebėti iš šalies.
Kiekviename mūsų renginyje bent pusė svečių būna naujokai, kita dalis – nuolatiniai dalyviai, Mafia žaidimo entuziastai. Kilus neaiškumams, mūsų vedėjai yra visada pasiruošę pagelbėti, tad užtikriname, kad jausitės komfortiškai nepriklausomai nuo to, kiek turite žaidybinės patirties.
Bendra 15 min. pertrauka būna maždaug po 2 val. nuo renginio pradžios. Taip pat, kiekvienas dalyvis periodiškai turi laiko atsipūsti bei pastebėti žaidimą iš šalies, nes renginyje dalyvauja 30 žmonių, o žaidimai vyksta prie 2 stalų po 10 žaidėjų, rotacijos principu.

Turite klausimų? Susisiekite!

MAFIA CLUB INTERNATIONAL
VŠĮ “Intellegentia infinita”