PASLAUGOS

Komandos formavimas / Team building

Komandos formavimo renginių kokybiškas įgyvendinimas yra atsakingas ir sudėtingas procesas.

Mūsų organizuojamas ir vedamas Mafija žaidimas yra būtent tai, kas padeda išpildyti šią užduotį.  

Nuo pat veiklos pradžios - jau 8 metus - specializuojamės būtent šioje veikloje. Į kiekvieną komandą žiūrime ypač atsakingai, todėl į procesą žvelgiame išskirtinai giliai. Nes tik tokiu būdu galima patirti tikrąjį Mafijos grožį, o svarbiausia - formuoti gerą komandos tarpusavio santykį.

Mafia žaidimą naudojame kaip įrankį, padedantį žmonėms geriau pažinti vienas kitą, kurti tarpusavio ryšį, atsiskleisti, įgauti drąsos bei pasitikėjimo ir žinoma, patirti nepamirštamas, tikras emocijas.

Tai veikla, kuri suvienija net ir minimaliai bendraujančius kolektyvus.

Įmonių šventės

Žinome, kad organizuojant įmonės Kalėdinį vakarėlį, gimtadienį ar kitą šventę, neretai sunku sugalvoti kaip originaliai, o svarbiausia kokybiškai užimti kolektyvą.

Būtent Mafia žaidimas yra tai, kas gali paversti įmonės šventę nepamirštama patirtimi. Nuo nedidelio 10 žmonių kolektyvo iki  150 ar daugiau darbuotojų kompanijos. Ši veikla tinka visiems!

Mūsų sukaupta ilgametė patirtis organizuojant renginius šia tema ir per laiką įgytas profesionalumas leidžia teigti, kad Mafia žaidimas nepaliks abejingų, dar labiau suartins žmones ir leis patirti dar nepatirtų ar rečiau sutinkamų nuostabių emocijų.

Asmeninės šventės

Organizuojate gimtadienį ar kitą asmeninę šventę ir norite išskirtinumo bei kokybiškai praleisto laiko?

Keičiantis žmonių sąmoningumui, keičiasi ir vakarėlių formatai. Mafia žaidimas yra tai, kas į žmonių susibūrimus įneša visai kitų spalvų. Tai intelektualus, tačiau tuo pat metu ir labai smagus laisvalaikio praleidimo būdas, kurio metu žmonės patiria daug tikrų emocijų, gauna šansą geriau pažinti save bei kitus.