APIE MAFIA ŽAIDIMĄ

MAFIA CLUB INTERNATIONAL :

MŪSŲ KLIENTAI :

ĮKŪRĖJO ŽODIS

Mafija man atvėrė visiškai naują požiūrį į saviugdą. Daugeliu atvejų save tobulinome seminaruose ar teminėje literatūroje ir štai, vieną kartą sužaidęs šį strateginį psichologinį žaidimą – supratau, kad tai daugiau nei tiesiog žaidimas. Be abejo tai yra puikus laiko praleidimo būdas: intelektualus, azartiškas, genialiai paprastas, reikalaujantis pagalvoti, reaguoti, susitvarkyti emocijas ir leidžiantis geriau pažinti save bei kitus. Galima daug apie tai kalbėti, bet geriau tai patirti.“

 

Laimonas Diškevičius

JOIN THE FAMILY!

Mieste Naktis… Bunda Mafija! Ši, nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 7 metus lydi intelektualius renginius, vakarėlius, įmonių komandos formavimo susitikimus. 

Mafija žaidimas jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai. Žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o Mafija pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. 

Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl kai kyla klausimas ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

Vienintelė profesionali Mafija žaidimo vedėjų komanda - sukurs jums vakarą, kurio neužmiršite niekada.

MAFIJA ŽAIDIMO TIKSLAS

Mafia Club International – Mafija Žaidimas Lietuvoje – solidus ir rafinuotas strateginis žaidimas sėkmingų žmonių laisvalaikiui!

Žmonės, kurie nori praleisti laisvalaikį turiningai, kurie vertina laisvalaikio kokybę, supranta komunikacijos ir naujų pažinčių vertę jų gyvenimuose, renkasi čia.

Organizuojame atvirus renginius, kuriuose kiekvienas norintis praleisti vakarą draugiškoje, blaivioje, intelektualių žmonių aplinkoje, yra laukiamas kaip šeimos narys.

Mūsų šūkis JOIN THE FAMILY! atspindi mūsų klubo pagrindinę vertybę - žmones. Eidami savo keliu išgryninome nepakartojamų įspūdžių ir emocijų kupiną renginį.

Esame tie, kurie nesidairo į šalis, o kuria autentišką, pagarba grįstą renginį.

Privačių renginių metu išpildome pagrindinę visiems reikalingą užduotį - renginiai, kurių turinys palieka dalyvius su neišdildomais prisiminimais!

Norite tobulinti komunikavimo kompetencijas ir bendravimo įgūdžius? Stiprinti komandinę dvasią, palaikyti žaidėjų ir komandos ryšius?

Negana to, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas duoda galimybę puikiai ir naudingai leisti laiką – sklinda gandai, kad jis buvo sukurtas specialiųjų tarnybų užsakymu, o mes puikiai žinome, kad šios struktūros neužsakinėja nieko be reikalo.

Norite sukurti savo komandai tobulą šventę? Pasikalbėkime!